O NÁS​

Jsme odborným partnerem pro
finančně-strategické otázky

Od založení společnosti působí náš profesionální tým jako spolehlivý poradní orgán rodinných firem, podnikatelů, manažerských týmů a investorů během celého životního cyklu společnosti.

Jsme oporou, kritickým hlasem a odborným partnerem klientů, kteří zvažují nebo chtějí realizovat prodej nebo odprodej části podniku, fundraising, akvizice společnosti, dluhovou restrukturalizaci, optimalizaci kapitálové struktury či jiné strategicko-finanční otázky.

CORPIN je v rukou zakládajících partnerů bez jakéhokoli vlivu externího kapitálu třetích stran. Díky tomu s klienty sdílíme náš nezávislý, pragmatický a proaktivní přístup k podnikatelským výzvám za každé situace.

Náš osvědčený přístup je podložen řadou úspěšně dokončených transakcí a projektů v hodnotě přesahující 15 miliard EUR.

Díky partnerství s Rothschild & Co přinášíme jedinečné finančně-strategické poradenství, které zahrnuje:

Nestranný pohled


Přinášíme nezávislé a nestranné poradenství, které je založené na důkladném porozumění situace a není ovlivněno krátkodobými či jinými vnějšími zájmy.

Náš tým, CORPIN a Rothschild & Co, působí nezávisle na jakékoli finanční nebo průmyslové skupině a vždy předsazují zájmy klientů na první místo.

Globální dosah


Dokážeme se nakontaktovat na investory a strategické hráče z různých odvětví a světových trhů.

Kontakt zprostředkujeme díky našim partnerům z globální investiční banky Rothschild & Co s pobočkami ve 40 zemích světa, kde aktivně působí více než 1,500 profesionálů, kteří neustále síť kontaktů rozvíjí.

Sektorová expertíza


Našim klientům umíme odborně naslouchat a zhodnotit aktuální tržní dynamiku v daném odvětví, včetně transakční aktivity a vývoje na kapitálových trzích.

Kolegové z Rothschild & Co disponují rozsáhlým sektorovým pokrytím, které je postavené na několika expertních týmech s úzkou specializací na vybraná odvětví.

Lokální přítomnost


Globální přesah Rothschild & Co doplňujeme v CORPINu přítomností na českém a slovenském trhu, díky které rozumíme místní dynamice a transakčním zvyklostem, přičemž disponujeme extenzivní sítí kontaktů na lokální podnikatele, investory a odborné poradce.

Z naší kanceláře v centru Prahy řídíme lokální i mezinárodní projekty a transakce.

Zakládáme si na pragmatickém, proaktivním a inovativním přístupu k transakcím a projektům

ASSOCIATE

Tomáš Beňo

MANAGING PARTNER

Karel Bureš

MANAGING PARTNER

Jiří Hák

DIRECTOR

Gledis Kmoníčková

ASSOCIATE DIRECTOR

Jakub Kouřil

ANALYST

Anahit Mkrtchyan

ASSOCIATE

Patrik Pavelko

OFFICE MANAGER​

Kamila Šubrtová

ANALYST

Anton Žoldák

Staňte se součástí našeho týmu

Jsme stále otevření energickým kandidátům se zájmem o korporátní finance, kterým je blízké analytické myšlení, proaktivita a práce v dynamickém pracovním prostředí s brzkou expozicí na akcionáře, vrcholový management předních českých a slovenských společností a týmy zahraničních investorů.

S novými kolegy se rádi podělíme o naše dlouholeté zkušenosti a transakční praxi. Náplní práce bude z počátku příprava a asistence s realizací rozmanitých projektů a transakcí s mezinárodním prvkem.

Samozřejmostí je přátelský kolektiv butikové poradenské společnosti doplněný o četnou interakci s kolegy z Rothschild & Co, včetně přístupu k jejich mezinárodnímu know-how.

Pokud máte zájem se přidat k našemu týmu v pražské kanceláři, zašlete nám Váš motivační dopis a životopis na info@corpin.net.

EXKLUZIVNÍ PARTNERSTVÍ

Jsme hrdým partnerem Rothschild & Co, jedné z největších a nejstarších nezávislých finančně-poradenských skupin na světě.

Společnost Rothschild & Co působí více jak 200 let na světových finančních trzích a je stále řízena následovníky zakládající rodiny. Během své výjimečné historie si společnost Rothschild & Co vybudovala obrovský intelektuální kapitál, rozsáhlé oborové zkušenosti a unikátní globální přesah.

Jako exkluzivní partner Rothschild & Co přinášíme na místní trh jejich osvědčený a nezávislý přístup k poradenským službám, sektorovou expertízu a mezinárodní síť kontaktů. Na transakcích a strategických projektech pracujeme s kolegy z Rothschild & Co jako jeden tým.

Společně sdílíme obchodní hodnoty a filozofii k přístupu k poradenským službám, která si zakládá na dlouhodobé prosperitě našich klientů, jejich společností a celkového podnikatelského ekosystému na úkor krátkodobých řešení s vidinou rychlé odměny.